Bodrum – Bitez Tatil Mekanı

Bodrum’ a bağlı olan Bitez tatil mekanı olarak birçok özellikleri ile birlikte tatil planı yapanları cezp edebilmektedir. Oldukça doğal bir ortam olan Bitez doğallık isteyenlerin ilk tercihi olabilir. Huzurlu ve sakin bir tatil için belli yerler arasında Bitez’ de Bodrum yakınların da olarak gösterilebilir. Bodrum merkeze yaklaşık olarak 8 km karayolu ile, 2,5 mil uzaklıkta da deniz yolu ile ulaşılabilmektedir. Buraya özel araçlarınız yoksa çeşitli taşıma araçları ile birlikte gelebilirsiniz.

Bitez ilk ismini Ağaçlı olarak almıştır. Bu bölge de zengin ağaçlar doğallığın işaretleri arasındadır. Dinlendirici ve sakin bir tatil ve gezi bölgesi olan Bitez özellikle de mandalina bahçeleri ile birlikte büyük bir önem kazanabilmektedir Aslında bir köy olan Bitez zenginlikleri sayesinde oldukça gelişmiş bir tatil mekanıdır.

Bodrum yakınlarında olan Bitez gibi bir tatil beldesine siz de giderek tatilinizi en güzel şekilde geçirebilirsiniz.Köy havası ile birlikte doğallığını ve sakinliğini koruyan en gözde alanlardan olan Bitez ilk tercihleriniz arasında yer alabilir. Burada ki belirli otelleri, tatil köylerini, pansiyonları rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Bitez oteller, pansiyon, konaklama

Tatil mekanı Bitez’ e ait olan konaklama mekanları olarak otel, butik otel, pansiyon hizmetlerini değerlendirebilirsiniz.

Bitez nerede, nasıl gidilir, yol haritası

Bodrum merkez karayolu ile 8 km. uzaklıkta, denizyolu ile de 2,5 mil kadar uzaklıkta olan Bitez yaz sezonunun açılması ile birlikte gözde tatil mekanı olarak tekrardan hareketlenmiş durumda. Siz de buraya kolay bir şekilde ulaşarak tatilinizi rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir