Bozcaada Kamp Alanı dediğim zaman muhtemelen hepiniz ismini havalı buldunuz ve işte burası dediniz aklınızdan çeşitli butik oteller ya da çok lüks kamp evleri olan bir kamp alanı olarak aklınızdan geçirdiniz. Bozcaada kamp alanı her ne kadar sizlere lüks kamp odaları seçeneği sunmada Türkiye’nin en iyi kamp yerleri listesine girmeyi sonuna kadar hakkediyor.

Bozcaada Camping konumu itibari ile Çanakkale iline bağlı bir adada yer almaktadır. Her ne kadar butik otellere sahip olmasa da plaja çok yakın bir konumda olması, büyük bir mutfağa sahip olması ve ortak kullanıma serbest olan koca bir mangalı ile herkesi tatmin etmeyi başaran bir kamp alanıdır.

Bozcaada kamp alanında duş, tuvalet, elektrik, su gibi çeşitli imkanlara son derecede güzel imkanlar verilmiş. Yani bir gün kamp yapmaya Bozcaada ya giderseniz sizi tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz.

Bozcaada kamp alanında, kamp çadırınızı kendinizde götürebilirsiniz ya oradan temin edebilirsiniz ücret olarak çok fazla bir şey fark etmiyor 30 ila 50 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bozcaada camping hafta sonları ve bayram tatillerinde çok fazla kalabalık olduğu için mağdur olmamanız açısından gitmeden önce irtibata geçmenizi tavsiye ederim.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir