Ülkemizin dünyaca ünlü olarak bilinen tatil mekanı olan Fethiye – Ölüdeniz doğal olarak kalması ile birlikte halen daha herkesi kendisine hayran bırakabilmektedir. Yeşil ile mavinin bir bütünleşmesini sizlere veren Fethiye Ölüdeniz özellikle de sakin ve tertemiz olması ile birlikte her ziyaretçisini kendisine çekebilmektedir. Deniz sporlarını sevenler, yüzmeyi sevenler bu temiz denizde sizlerde bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz yol haritası, uydu haritası

Fethiye Ölüdeniz’ e nasıl giderim, kaç saatte ulaşırım

Uçakla yapabileceğiniz seyahatinizde iki seçeneğiniz bulunmaktadır.

Dalaman havalimanı tercihi: Dalaman merkezindeki havalimanı Fethiye’ ye yaklaşık olarak yarım saat sürebilmektedir. Dalaman havalimanı’ na inişinizden sonra kiralayabileceğiniz bir araç ile birlikte Dalaman merkeze inip ardından da Fethiye’ ye yaklaşık 30 dakikalık olan ulaşım ile birlikte gidebilirsiniz.

Antalya havalimanı tercihi: Antalya merkez havalimanından Fethiye ölüdeniz olan uzaklık 2 buçuk saat olarak gösterilebilir. Havalimanından sonra aktarmalı araçlar ile birlikte Fethiye’ ye ulaşabilirsiniz. Ayrıca Antalya merkez’ den Fethiye’ ye giden ulaşım araçlarını da tercih edebilirsiniz. Havalimanından sonra bir ek olarak Havaş servisini de kullanabilirsiniz.

Karayolu ile ulaşım

Ankara’ dan Fethiye Ölüdeniz ulaşım: Ankara-Sivrihisar-Afyon-Burdur-Tefenni-Çavdır-Söğüt-Kemer –Fethiye yolu üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul’ dan Fethiye Ölüdeniz ulaşımı: İstanbul-İzmit-Sakarya-Kütahya-Afyon-Burdur-Tefenni-Çavdır-Söğüt-Kemer-Fethiye yolu üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir tarafından Fethiye Ölüdeniz ulaşımı: İzmir-Aydın-Muğla-Dalaman-Fethiye yolu üzerinden ulaşabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.